Revolvery Chiappa Firearms sú známe svojím inovatívnym dizajnom a spoľahlivým výkonom. Medzi najnovšie prírastky rodiny Chiappa Rhino sa zaradil model Rhino 60DS Nebula a Rhino 30DS Nebula v kalibri .357Mag. Tieto revolvery si zachovávajú všetky charakteristické vlastnosti, ktoré urobili spoločnosť Chiappa Firearms populárnymi, no pridávajú k tomu špeciálny dotyk v podobe zaujímavých farieb. Čo je okrem farby pre tieto revolvery charakteristické?

Chiappa Rhino – Inovácia v konštrukcii

Chiappa Rhino revolvery sa výrazne odlišujú od tradičných konštrukcií revolverov. Ich hlavnou inováciou je presun hlavne nižšie v rámci tela zbrane a je tak priamo v jednej línii so zápästím, rukou a pažou strelca. To znižuje spätný ráz a zlepšuje presnosť striel. Tento dizajn tiež vytvára jedinečný vzhľad zbrane, ktorý nájdeme aj v modeloch 60DS Nebula a 30DS Nebula.

Chiappa Rhino 60DS Nebula

Model Chiappa Rhino 60DS Nebula je revolver Chiappa Firearms s dlhšou hlavňou. Je ideálny na streľbu na dlhšie vzdialenosti a má kapacitu valcového zásobníka na 6 nábojov .357Magnum. Tento model je dokonca vybavený picatinny lištou na prídavné príslušenstvo, ako je optický zameriavač alebo svietidlá. Jedným z najvýraznejších charakteristík Rhino 60DS Nebula je jeho unikátna farba. Nebula verzia prichádza v rôznych kombináciách farieb, čo z neho robí zaujímavú zbraň pre zberateľov aj strelcov. Hmotnosť zbrane je len 0,953 kg, takže ide o veľmi ľahký a pohodlný revolver.

chiappa rhino 60DS

Chiappa Rhino 30DS Nebula

Na druhej strane, model Chiappa Rhino 30DS Nebula je skrátenou verziou Chiappa Rhino 60DS revolveru. Tento kompaktný revolver je ideálny na sebaobranu alebo nosenie na páske. Má taktiež kapacitu valcového zásobníka na 6 nábojov .357Magnum a disponuje picatinny lištou pre príslušenstvo. Podobne ako model 60DS Nebula, aj 30DS Nebula sa vyrába v rôznych farebných kombináciách, čo z neho robí jedinečný kúsok vo vašej zbierke.

Chiappa Rhino 30DS

Nakupujte revolvery a príslušenstvo Chiappa Firearms na Sebron Arms

Chiappa Rhino 60DS Nebula a 30DS Nebula sú revolvery, ktoré kombinujú inovatívny dizajn a spoľahlivý výkon s estetickým dotykom v podobe farebnej kombinácie. Bez ohľadu na to, či ste zberateľom zbraní alebo strelcom, tieto revolvery by ste vo svojej zbierke mali mať. Ich unikátny dizajn a presnosť pri strieľaní robia z nich výnimočné zbrane, ktoré stoja za to vyskúšať. Značka Chiappa Firearms sa opäť ukázala ako líder v inováciách a kvalite vo svete revolverov. Pokiaľ máte záujem o Chiappa Firearms záujem, na e-shope Sebron Arms nájdete širokú ponuku zbraní a príslušenstva značky Chiappa Firearms. Nakupujte výhodne už dnes.