Vzduchové zbrane majú svoje špecifiká. Sú tiché, presné a vhodné na rôzne druhy streľby. Na dosiahnutie maximálnej presnosti a výkonu je však potrebné mať aj správne vybavenie. Jedným z nevyhnutných doplnkov pre každého vášnivého strelca sú kvalitné puškohľady. V ponuke na Sebron Arms nájdete špeciálne zameriavacie ďalekohľady pre vzduchovky značky Nikko Stirling. Čím sú charakteristické a prečo sú tak obľúbené?

Nikko Stirling – puškohľady pre vášnivých strelcov

Spoločnosť Nikko Stirling patrí od roku 1956 medzi renomované značky, ktoré sa venujú výrobe optiky pre poľovníctvo a strelecké športy. Ide o spoľahlivú značku, ktorej produkty sú známe vysokou kvalitou. Spoločnosť má bohatú históriu a je uznávaná medzi strelcami po celom svete. Nikko Stirling zároveň ponúka široký sortiment optických produktov vrátane puškohľadov, ďalekohľadov, mieridiel a iného príslušenstva. Všetky produkty sú vyrobené s dôrazom na výkon, spoľahlivosť a precízne spracovanie. Vďaka tomu ich môžu používať nielen strelci základných úrovní, ktorí sa venujú skôr rekreačnej streľbe, ale aj špičkoví športoví strelci. Čo iné vás však môže na týchto puškohľadoch upútať?

  • Puškohľady Nikko Stirling majú špeciálny dizajn, ktorý je optimalizovaný na použitie so vzduchovkami. Taktiež sú schopné odolávať odrážaniu spätného rázu a vibrácií, ktoré sú charakteristické pre tieto typy zbraní. To zabezpečuje, že každý výstrel je presný a konzistentný.
  • Puškohľady sú vybavené vysoko kvalitnou optikou, ktorá poskytuje ostrý a jasný obraz. Ich šošovky sú ošetrené viacvrstvovou antireflexnou úpravou, čo zaisťuje maximálny prechod svetla a minimalizuje odlesky a lom svetla. Práve tieto vlastnosti zaisťujú vysokú presnosť.
  • Nikko Stirling puškohľady majú robustnú konštrukciu, ktorá zvládne aj tie najnáročnejšie podmienky. Odolný materiál a vodotesná konštrukcia zabezpečujú spoľahlivosť aj v nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Kvalitné puškohľady pre vzduchovky od Nikko Stirling

Nezáleží na tom, aké konkrétne parametre pri puškohľadoch preferujete. V ponuke Nikko Stirling si každý strelec nájde ten správny puškohľad pre svoje potreby. Do tohto zoznamu sme vybrali 3 puškohľady Nikko Stirling rôznych cenových kategórií a 3 rôznych radov. Začiatočníci ocenia napríklad puškohľad Nikko Stirling Mountmaster, zatiaľ čo skúsení strelci ocenia rad Diamond.

Puškohľad Nikko Stirling Mount Master 4-12×50 s montážou (11 mm)

Nikko Stirling Mount Master 4-12×50 je puškohľad s výborným pomerom cena/výkon. Ide o puškohľad, ktorý je vhodný pre vzduchovky a malorážky. Pre tento typ puškohľadov sú charakteristické najmä šošovky s antireflexnými vrstvami a vodeodolné nárazuvzdorné telo plnené dusíkom, ktoré zabraňuje zahmlievaniu. Okrem toho má puškohľad aj priehľadné krytky spojené gumičkami či pevnú dvojdielnu montáž so zaisťovacou skrutkou na drážky 11 mm (3/8″).

Puškohľad Diamond 2,5-10×50, No.4 Dot

Nikko Stirling Diamond 2,5-10×50, No.4 Dot je zameriavací ďalekohľad vhodný na lov v zhoršených svetelných podmienkach. Ide o puškohľad, ktorý je vhodný pre skúsených strelcov. Práve tento puškohľad má aj špeciálne vybavenie a parametre, a to:

  • šošovky s antireflexnými vrstvami ETE Microlux,
  • ostro ohraničená bodka má 5 stupňov jasu v červenej alebo zelenej farbe (batéria CR2032 v balení),
  • telo plnené dusíkom odolné voči dažďu a nárazom,
  • priemer objektívu 50 mm (vonkajší priemer objektívu 57 mm, priemer krytky objektívu 61 mm),
  • 1 klik zodpovedá posunu zásahu o 7 mm na vzdialenosť 100 m,
  • priehľadné bezfarebné krytky navzájom spojené dvomi gumovými pásikmi.

Puškohľad Nikko Stirling Ultimax 3-12×56, 4A ill.

Modely radu Ultimax sú určené pre poľovníkov, ktorí hľadajú vysoko kvalitný puškohľad za rozumnú cenu. Vývoj a výroba prebiehajú v Japonsku. Puškohľad Nikko Stirling Ultimax 3-12×56, 4A ill. má najlepšie sklo a optimalizované antireflexné vrstvy. V kombinácii s výrobou pri najmenších toleranciách v odvetví prinášajú prémiový výrobok s jasným a čistým obrazom. Ostro ohraničená bodka s 11 stupňami jasu v červenej farbe prispieva k presnosti streľby. Puškohľad je plnený dusíkom a taktiež je aj odolný voči dažďu a nárazom.

Nakupujte puškohľady Nikko Stirling na e-shope Sebron Arms

Ak hľadáte kvalitný puškohľad pre vašu vzduchovku, Nikko Stirling je určite značka, na ktorú sa oplatí pozrieť. S ich špeciálnymi zameriavacími ďalekohľadmi navrhnutými pre vzduchovky môžete mať istotu, že dosiahnete maximálnu presnosť a výkon so svojou zbraňou. Ich spoľahlivosť, kvalitná optika a robustná konštrukcia ich robia ideálnou voľbou pre každého strelca, ktorý očakáva len to najlepšie. Širokú ponuku puškohľadov značky Nikko Stirling nájdete aj na našom e-shope Sebron Arms.