V dnešnej dobe je technológia neustále v pohybe a vývoj nových produktov je nevyhnutnou súčasťou každodenného života. Oblasť strelných zbraní nie je výnimkou. Rakúsky výrobca Wilhelm Bubits predstavil svoj revolučný produkt, Bubix pištole. Tieto pištole sú zaujímavým príkladom inovácie vo svete strelných zbraní, a tak si zaslúžia bližšiu pozornosť.

Bubix pištole od rakúskeho výrobcu Wilhelma Bubitsa

Bubix pištole sú výsledkom dlhoročného výskumu a vývoja rakúskeho inžiniera Wilhelma Bubitsa. Sú navrhnuté s cieľom priniesť novú úroveň výkonu a spoľahlivosti do sveta strelných zbraní. Jednou z najvýraznejších charakteristík Bubix pištolí je ich ergonomický dizajn, ktorý zaisťuje pohodlné držanie a ľahkú manipuláciu s pištoľou. Taktiež sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré zaručujú ich odolnosť a dlhú životnosť.

Bubix pištole a ich využitie

Bubix pištole sú vyvinuté na rôzne použitie v oblastiach, kde je potrebná presnosť, spoľahlivosť a rýchlosť. Patria medzi ne napríklad policajné sily, armáda, osobná obrana a športové streľby. Ich univerzálnosť a vysoký výkon ich robia atraktívnymi pre profesionálov aj nadšencov strelných zbraní. Preto sú Bubix pištole vhodné aj na intenzívne používanie na strelniciach. Kapacita zásobníka je 12 nábojov, dĺžka hlavne 90 mm (3,51 in) a hmotnosť 560-590 g.

Bubix pištoľ

V čom sa Bubix pištole líšia?

Bubix pištole sa výrazne odlišujú od tradičných pištolí na trhu. Ich inovatívne riešenia prinášajú viacero výhod. Jednou z nich je inteligentný systém zápalníka, ktorý zaisťuje rýchle a spoľahlivé odpálenie. Taktiež disponujú nastaviteľnou spúšťou, ktorá umožňuje individuálnu prispôsobiteľnosť podľa preferencií používateľa. Ďalšou významnou odlišnosťou je ich vyváženie, presnosť, rýchlosť streľby, ergonomický dizajn a kvalitné materiály, ktoré zaručujú pohodlné a spoľahlivé používanie. Samozrejme, to by nebol Wilhelm Bubits, ak by nevytvoril niečo špeciálne. Na prvý pohľad vás určite záujme aj dizajn pištolí, keďže v ponuke nájdete rôzne farebné prevedenia, od ružových, až po oranžové, červené či hnedé pištole.

Navyše pištoľ Bubix si môžete zakúpiť v troch rôznych kalibroch, a to:

  • 9×18 Makarov,
  • 9×19 Luger,
  • 9×21 IMI.

Pokiaľ si chcete kaliber zameniť, je to jednoduché. Stačí vymeniť hlaveň a záver pištole.

Bubix pištole

Zakúpte si Bubix pištoľ na Sebron Arms

Bubix pištole boli vynájdené rakúskym inžinierom Wilhelmom Bubitsom, ktorý je uznávaným odborníkom v oblasti strelných zbraní. Jeho vášeň pre inovácie a hľadanie nových riešení viedla k vývoju Bubix pištolí. S jeho skúsenosťami a odbornosťou sa mu podarilo vytvoriť výnimočné zbrane, ktoré posúvajú hranice v tejto oblasti. Pokiaľ teda túžite po kvalitnej, komfortnej a bezpečnej pištoli, odporúčame Bubix pištoľ, ktorú si môžete zakúpiť aj na e-shope Sebron Arms.

Bubix pištoľ

Širokú ponuku Bubix pištolí rôznych kalibrov a farieb nájdete skladom u nás. Rezervujte si svoju pištoľ Bubix ešte dnes a vyzdvihnite si ju v našej pobočke v Malackách. Pri prevzatí zbrane je potrebné mať pri sebe Nákupné povolenie, Občiansky preukaz a Zbrojný preukaz. Pokiaľ potrebujete poradiť, neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu na telefónnom čísle +421 940 645 109 alebo e-mailom na info@sebronarms.sk.