Grand Power je slovenský výrobca zbraní, pre ktorého sú charakteristické znaky, ako presnosť, inovácie či spoľahlivosť. Bohatá história tejto značky sa začala v roku 2002 a odvtedy sa stala symbolom vynikajúcej kvality a špičkového dizajnu vo svete streleckých zbraní. Sme radi, že nové zbrane od Grand Power sme mohli zaradiť aj do našej ponuky na e-shope Sebron Arms.

Doplňte svoje zásoby o pištoľ Grand Power

Grand Power sa vyznačuje nielen svojím pôvodom, ale aj unikátnym patentovaným systémom záveru – záver sa otáča, čo zabezpečuje minimálny spätný ráz a maximálnu presnosť. Táto inovácia urobila z Grand Power značku pre profesionálov aj nadšencov streľby. Výroba Grand Power zbraní prebieha v moderných závodoch na Slovensku s využitím najnovších technológií a najkvalitnejších materiálov. Každá zbraň je podrobená prísnym kontrolám kvality, aby spĺňala najvyššie štandardy bezpečnosti a výkonu. Spoločnosť Grand Power si získala dôveru vojakov, policajtov a strelcov na celom svete vďaka svojej spoľahlivosti a výnimočnej výkonnosti.

Grand Power P22

Grand Power P22 .22LR je kompaktná a spoľahlivá pištoľ, ktorá je navrhnutá na vynikajúcu presnosť a optimálny tréning. Táto pištoľ je určená pre .22 Long Rifle (LR) náboje, čo z nej robí vynikajúcu voľbu pre začiatočníkov a skúsených strelcov zároveň. Grand Power P22 .22LR je vybavená kvalitnou 4,3-palcovou hlavňou a inovatívnym systémom záveru. Pištoľ P22 disponuje ergonomickou rukoväťou a nastaviteľným záverom, čo umožňuje strelcom prispôsobiť ju svojim preferenciám a zabezpečuje komfortnú streľbu. P22 je zároveň vybavená zásobníkom s kapacitou 10 nábojov.

Grand Power K102

Model Grand Power K102 9×19 Mk12 s rotačnou hlavňou a SA/DA spúšťou sa vyznačuje možnosťou streľby krátkou dvojrannou dávkou. Manuálna poistka má tri polohy. V hornej polohe je zbraň v bezpečnom režime – zaistená. V horizontálnej polohe je pištoľ prepnutá do poloautomatického režimu a v dolnej polohe je pištoľ nastavená na režim dvojrannej dávky. K obom modelom K105 / K102 je možné si zakúpiť 15-ranové, 19-ranové alebo 25-ranové zásobníky.

Grand Power QT 911

Pištoľ Grand Power QT 911 je ďalšou novinkou v našej ponuke. Táto zbraň disponuje kalibrom 9 PA Rubber. Celková dĺžka zbrane je 179 mm a dĺžka hlavne 85 mm. Ide o praktickú a pohodlnú zbraň, ktorá má oceľový, stranovo nastaviteľný cieľnik s bielymi bodmi. V balení okrem zbrane nájdete aj plastový kufor, dva zásobníky, kefku, návod, mušky -1/ +1, nástrelný terč a imbusový kľúč.

Rozširujeme ponuku guľovníc Grand Power

Okrem klasických pištolí značky Grand Power sme do našej ponuky zaradili aj nové guľovnice. Rezervujte si novú guľovnicu aj vy a vyzdvihnite si ju u nás v Malackách.

Grand Power P R15 Freya

Model Grand Power R15 FREYA prináša oproti štandardnému R15 viaceré výhody, ako napríklad nižšiu hmotnosť, integrovaný nadrozmerný lučík spúšte a vylepšenú spúšť. Vďaka tomu môžete guľovnicu Grand Power P R15 Freya používať hneď po vybalení. Zásobníková šachta je skosená, aby sa urýchlila výmena zásobníka. Freya obsahuje aj odľahčovacie výrezy pre zníženie hmotnosti.

Grand Power STRIBOG SP9A3

Guľovnica Grand Power STRIBOG SP9A3 je ďalšou novinkou v našom e-shope. Ide o bezpečnú zbraň, ktorá funguje na princípe A1/A2 samonabíjacieho režimu. Zbraň má priamy blowback a záver brzdený uzamykacím valčekom. V tomto prípade je možné si vybrať z viacerých dĺžok hlavní, a to SPS- 5,5” /SP – 8” / SR – 10” / RSR – 13,5” / RSR – 16,5”. V balení okrem zbrane nájdete aj plastový kufor, 1 zásobník na 10 rán, návod a záručný list.

Množstvo nových tlmičov a príslušenstva Grand Power

Okrem pištolí a guľovníc nájdete na našom e-shope Sebron Arms aj nové tlmiče a iné príslušenstvo značky Grand Power. V súčasnosti máte na výber 4 tlmiče hluku, a to:

Nakupujte zbrane a príslušenstvo Grand Power na Sebron Arms

V Sebron Arms sa snažíme našu ponuku vždy rozširovať o rôzne novinky, ktoré by mohli upútať našich zákazníkov s platným zbrojným preukazom. Tentokrát sme ponuku rozšírili o pištole, guľovnice, tlmiče a príslušenstvo značky Grand Power. Máte radi spoľahlivé a kvalitné zbrane slovenského výrobcu? Neváhajte, pozrite si naše novinky a v prípade otázok neváhajte kontaktovať našu zákaznícku podporu na +421 940 645 109 alebo e-mailom na info@sebronarms.sk.