S hrdosťou vám predstavujeme, že na našom e-shope Sebron Arms v súčasnosti nájdete aj tie najspoľahlivejšie zbrane značky Hammerli, ktoré patria medzi tie najuznávanejšie vo svete streleckých športov. Spojenie precíznosti, spoľahlivosti a presnosti sú pre guľovnice Hammerli charakteristické, vďaka čomu si získali renomé aj vo svete.

Hammerli TAC R1 22, kal. .22LR – precíznosť a spoľahlivosť

Guľovnica značky Hammerli TAC R1 22 patrí medzi perly značky Hammerli. Ide o zbraň, ktorá kombinuje elegantný dizajn so špičkovou technológiou a ponúka streľbu s vysokou presnosťou. Zároveň táto zbraň ponúka najlepšiu kvalitu a hodnotu zo všetkých guľovníc. Ľahký rámový dizajn, ergonomická rukoväť a nastaviteľný spúšťový mechanizmus robia z Hammerli TAC R1 22 ideálnu voľbu pre športových strelcov a nadšencov precíznej streľby.

Pre guľovnicu Hammerli TAC R1 22 sú typické aj ďalšie parametre, a to:

  • Dĺžka hlavne: 409 mm
  • Celková dĺžka: 830 – 910 mm
  • Picatinny lišta: áno
  • Závit na ústí hlavne: 1/2″-28 UNEF
  • Kapacita zásobníka: 10 nábojov
  • Hmotnosť: 2550 g (bez zásobníka)

V podstate táto samonabíjacia dlhá zbraň kalibru .22LR (HV) od výrobcu UMAREX, tvarovo a ergonomický presne odpovedá puškám na platforme AR-15, avšak ide o cenovo výhodnejšiu voľbu. Hammerli TAC R1 22 má mnoho využití, a to ako na športovú streľbu, tak aj na hobby streľbu, napríklad na plechovky či ako alternatíva pre súťaže Steel Challenge. Pri zakúpení tejto zbrane v balení nájdete 1x malokalibrovku Hammerli TAC R1 22, kal. .22LR, 1x Flashhider a 2x demontážny nástroj. Zároveň je možné si dokúpiť zásobník na 20 a 30 nábojov.

Príslušenstvo pre Hammerli TAC: zásobníky a Flash Hider

Aby ste využili plný potenciál zbrane Hammerli TAC R1 22, na Sebron Arms vám ponúkame širokú škálu príslušenstva pre Hammerli TAC. Zásobníky Hammerli sú navrhnuté s dôrazom na spoľahlivú podporu rýchlej a efektívnej streľby. S rôznymi kapacitami a materiálmi sú tieto zásobníky dokonalým doplnkom pre každého strelca. Vybrať si môžete z viacerých zásobníkov, a to zásobníky Hammerli TAC R1 22, kal. .22LR, ktoré sú určené na 10, 20, ale aj 30 nábojov.

Pre tých, ktorí chcú pridať svojej zbrani estetický a funkčný prvok, je k dispozícii Flash Hider pre Hammerli TAC. Tento doplnok nielenže zlepšuje vizuálny dojem vašej zbrane, ale tiež pomáha minimalizovať blesk a spomaľuje vzostup zbrane po výstrele.

Sebron Arms a Hammerli – spojenie kvality a inovácie

Sebron Arms je hrdým distribútorom značky Hammerli, ktorá predstavuje spojenie kvality a inovácie. Taktiež Sebron Arms ponúka športovým strelcom a milovníkom precíznej streľby výbavu, na ktorú sa môžu spoľahnúť, a to guľovnicu Hammerli TAC R1 22 a doplnky. Vyberte si guľovnice a príslušenstvo Hammerli od Sebron Arms a získajte skúsenosť s precíznym strieľaním na tej najvyššej úrovni. Rezervujte si zbraň Hammerli na Sebron Arms ešte dnes a príďte si ju vyzdvihnúť k nám na pobočku do Malaciek so všetkými potrebnými dokumentmi.