V súčasnosti máte pri výbere zbrane niekoľko možností. Môžete ísť po výkonnosti, praktickosti, ale aj kvalite. Na Sebron Arms nájdete širokú ponuku rôznych pištolí. Medzi najnovší prírastok patrí aj zbraň Echelon od výrobcu Springfield Armory, ktorá nastavuje nový štandard pre moderné pištole. Čím je však táto zbraň charakteristická a prečo je tak populárna?

Moderná zbraň Echelon pre skúsených strelcov

Zbraň Echelon od Springfield Armory je kompaktná, ľahká a ergonomicky navrhnutá pištoľ s dôrazom na presnosť, spoľahlivosť a vysoký výkon. Je vyrobená z kvalitného materiálu, ktorý zaručuje dlhú životnosť a odolnosť voči opotrebovaniu. Je k dispozícii v rôznych kalibroch a konfiguráciách, aby vyhovovala potrebám každého užívateľa.

Echelon od Springfield Armory

Funkcie zbrane Echelon

Jednou z hlavných funkcií, ktorá robí zbraň Echelon výnimočnou, je integrovaný systém Echelon Sight™. Tento revolučný optický systém kombinuje najnovšie technológie a umožňuje rýchle a presné namierenie aj za náročných svetelných podmienok. Okrem toho je pištoľ vybavená špeciálnym systémom odľahčenia spúšte, čo zabezpečuje mimoriadne hladký a citlivý chod spúšte, čím sa zlepšuje celková presnosť streľby.

Pištoľ Echelon ponúka vynikajúcu ergonómiu a množstvo patentovaných funkcií:

 • Centrálna prevádzková jednotka COG je úplne nezávislá, čo umožňuje jednoduchú výmenu medzi rôznymi veľkosťami tela zbrane v priebehu niekoľkých sekúnd.
 • Precízne vyrobené šasi z nehrdzavejúcej ocele odolá aj tým najdrsnejším podmienkam a slúži ako robustné puzdro pre tento patentovaný systém.
 • Revolučná montáž optiky so systémom variabilného rozhrania (VIS) umožňuje nainštalovať kolimátory rôznych značiek, bez použitia montážnej platničky.
 • Jednoducho nakonfigurujte samosvorné kolíky do požadovanej polohy a máte k dispozícii montáž s maximálne nízkym osadením pre dokonale presné a intuitívne zacielenie.

Dizajn zbrane Echelon

Zbraň Echelon disponuje kovanou hlavňou i záverom s ochranným povrchom Melonite, poistkou spúšte, poistkou úderníka, indikátorom nabitej komory a obojstranným vypúšťaním zásobníka. Dodáva sa s dvomi zásobníkmi z nehrdzavejúcej ocele s kapacitou 17 a 20 nábojov.

Parametre Echelon zbrane

Pištoľ Echelon 3-Dot Tritium, 9×19 patrí medzi moderné typy zbraní, ktoré sú vhodné pre skúsených strelcov. Táto zbraň kategórie B je určená zároveň len pre ľudí, ktorí sú držiteľmi zbrojného preukazu a sú zo zákona oprávnení ju používať a držať. Medzi najzákladnejšie parametre zbrane Echelon patria:

 • Kapacita zásobníka: 17/20 nábojov
 • Mieridlá: 3-Dot Tritium
 • Dĺžka hlavne: 114 mm (4.5″)
 • Celková dĺžka: 203 mm
 • Šírka: 30 mm
 • Výška: 140 mm
 • Hmotnosť: 678 g (so 17 ranovým zásobníkom)

Kvalita a inovácie zbrane Echelon

Čo robí zbraň Echelon výnimočnou, je jej schopnosť prispôsobiť sa individuálnym potrebám užívateľa. Springfield Armory zaviedol možnosť ľahkej výmeny rôznych komponentov pištole, ako sú rukoväte, záver alebo optického zameriavača, čo umožňuje každému strelcovi prispôsobiť si zbraň podľa svojich preferencií a štýlu. S podporou overených zdrojov a konzultácii s odborníkmi vo vývoji zbraní je zrejmé, že zbraň Echelon od Springfield Armory predstavuje novú éru v oblasti moderných pištolí. Kombinácia vysokého výkonu, spoľahlivosti a inovácie ju robia ideálnou voľbou pre profesionálnych strelcov.

Zbraň Echelon

Moderná zbraň Echelon dostupná na Sebron Arms

Ak hľadáte zbraň, ktorá nekompromisne spája funkčnosť a štýl, neváhajte a preskúmajte nový štandard v moderných pištoliach – zbraň Echelon od Springfield Armory. Práve túto zbraň si môžete zakúpiť priamo u nás na e-shope Sebron Arms. V balení nájdete 1x Pištoľ ECHELON 3-Dot Tritium, kal. 9×19, 2x Zásobník (17rd, 20rd), 2x Chrbát rukoväte (S,L), 1x VIS príslušenstvo na montáž optiky, 1x Rýchlonabíjač, 1x Predĺžené dno + platnička dna zásobníka, 1x Sada na čistenie, 1x Zámok na zbraň, 1x Prepravné puzdro. Pokiaľ máte záujem o zbraň Echelon neváhajte a rezervujte si ju na +421 940 645 109.