LED baterky sú skvelým pomocníkom a prenosným svietidlom vhodným do tmy. Využívajú ich nielen ozbrojené zložky, turisti, ale aj poľovníci či bežní užívatelia. V závislosti od účelu a spôsobu použitia si môžete vybrať LED baterky rôznych kategórií. Na e-shope Sebron Arms nájdete kvalitné svietidlá svetoznámych značiek za dostupné ceny.

LED baterky: zvýšená viditeľnosť na veľké vzdialenosti pre rôzne potreby

V dnešnej dobe je moderná technológia v oblasti osvetlenia posunutá na vyššiu úroveň. LED baterky patria medzi inovatívne osvetľovacie zariadenia, ktoré ponúkajú výnimočnú viditeľnosť na veľké vzdialenosti, čím sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou rôznych outdoorových aktivít a dobrodružstiev. Na trhu nájdete rôzne LED baterky. Na e-shope Sebron Arms si však môžete vybrať zo 4 hlavných kategórií, a to:

  • LED taktické baterky,
  • LED outdoorové baterky,
  • LED čelovky,
  • LED ultrafialové baterky.

Navyše v ponuke nájdete aj príslušenstvo k LED baterkám. Či už potrebujete kvalitné a spoľahlivé svietidlo na turistiku, poľovanie alebo len pomocníka v prípade núdze, z e-shopu Sebron Arms si určite vyberie každý z vás.

LED taktické baterky – vyrobené pre profesionálov

LED taktické baterky sú navrhnuté s dôrazom na výkon a odolnosť, aby vyhoveli potrebám profesionálov, ako sú vojaci, policajti alebo záchranári. Tieto baterky často disponujú vysokou svietivosťou, rôznymi režimami svietenia a môžu byť vybavené aj inými užitočnými funkciami, napríklad stroboskopom. Taktické baterky sú vyrobené z kvalitných materiálov, aby boli odolné, vodotesné a vždy k dispozícii. Preto, keď kapacita batérie klesne pod 25 %, zaznie signál. Na nabíjanie môžete využiť integrovanú zásuvku USB-C. Ideálnym využitím sú nočné operácie, taktické manévre a náročné podmienky, kde je potrebná spoľahlivá a výkonná baterka.

Na e-shope Sebron Arms nájdete rôzne taktické LED baterky, a to:

  • Baterka taktická WALTHER TFC1r – je navrhnutá najmä pre policajtov. Baterka má 2 spínače, stroboskop, vodotesné telo z odolného eloxovaného hliníku, 4 úrovne jasu, 5 režimov svietenia, a USB-C zásuvku na nabíjanie. LED baterka je ľahká, praktická a súčasťou balenia je aj taktická šnúrka, náhradné tesnenie či nylonové puzdro na opasok.

LED outdoorové baterky – skvelý spoločník pre dobrodruhov

Pre nadšencov outdoorových aktivít sú LED outdoorové baterky neoceniteľným a zároveň veľmi dôležitým nástrojom. S vysokým výkonom a odolnosťou voči poveternostným podmienkam sú ideálne na kempovanie, turistiku, ale aj rybolov. Tieto baterky často ponúkajú široký lúč svetla, rôzne režimy intenzity a môžu byť nabité solárnym alebo iným obnoviteľným zdrojom energie, čo je praktické pre dlhodobé pobyty v prírode. Zároveň ide o kvalitné baterky, ktoré ponúkajú stroboskop, rôzne režimy osvetlenia a možnosť nastavenia kužeľu svetelného lúča.

  • Baterka WALTHER PRO XL1000 – patrí medzi outdoorové baterky, ktoré ponúkajú 4 režimy svietenia. Táto kvalitná baterka so svetelným tokom 930 lm, vodeodolnosťou IPX4 a možnosťou nastavenia kužeľu svetelného lúča je vhodná pre všetkých outdoorových nadšencov. Telo baterky je vyrobené z odolného antireflexného leteckého hliníka a šošovky sú chránené povrchovou úpravou proti bežnému poškriabaniu.

LED čelovky – efektívne svietidlo ovládané bez použitia rúk

LED čelovky majú široké využitie, a to od nočných prác až po bežné domáce úlohy. Sú navrhnuté tak, aby používateľ mal v prípade použitia voľné ruky. Preto sú LED čelovky ideálne napríklad pri činnostiach, ako sú opravy vykonávané v tme či rôzne športy a turistika. LED čelovky zvyčajne obsahujú nastaviteľnú čelenku, rôzne režimy svietenia a sú vyrobené z kvalitných a odolných materiálov.

  • Armytek Wizard C2 Magnet USB – je multifunkčné svietidlo 3v1 s magnetickým USB nabíjaním. Toto LED svietidlo môžete využiť ako čelovku, baterku na opasok či ruksak, ale aj svetlo na bicykel. Ide o skvelú voľbu vhodnú pre profesionálnych bežcov, horolezcov, alpinistov, cyklistov, poľovníkov a podobne. Magnet zabudovaný do tela baterky umožňuje svetlo pripevniť na akýkoľvek kovový povrch. Súčasťou príslušenstva je čelenka a oceľový klip na opasok, avšak je možné si dokúpiť držiak na bicykel ABM-01 a držiak na prilbu AHM-02. LED svietidlo Armyet zároveň ponúka 6 režimov svietenia vrátane stroboskopu či časovač automatického vypnutia.

LED ultrafialové baterky – baterky so špeciálnymi funkciami

LED ultrafialové baterky sú špeciálne zamerané na výkon v oblasti UV žiarenia. Sú vhodné pre forenzných expertov, na kontrolu falošných bankoviek alebo detekciu rôznych chemických látok. Ich využitie môže byť rozsiahle, a preto sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí potrebujú mať pri svojej práci LED baterku so špecifickými vlastnosťami v oblasti ultrafialového svetla.

Kvalitné LED baterky na Sebron Arms

Vďaka vysokému výkonu, odolnosti a rôznym špecializovaným funkciám sú LED baterky neoceniteľným nástrojom nielen na každodenný život, ale aj rôzne profesionálne použitie. Na e-shope Sebron Arms nájdete kvalitné a spoľahlivé LED baterky s rôznymi špeciálnymi funkciami. Nakupujte LED baterky na Sebron Arms a buďte pripravení aj na nepredvídateľné situácie v tme.