Zbrane Grand Power sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Preto sme sa rozhodli našu ponuku rozšíriť aj o limitovanú edíciu zbraní Grand Power Stribog. Čím sú tieto zbrane špecifické, aké výhody ponúkajú a prečo by ste aspoň jednu mali mať vo svojej zásobe? Nakupujte zbrane Grand Power Stribog na e-shope Sebron Arms.

Zbrane Grand Power

Grand Power je slovenská spoločnosť známa svojím vynikajúcim prístupom k výrobe strelných zbraní. S dlhoročnou tradíciou a odbornými znalosťami sa stala dôveryhodnou značkou medzi strelcami a zberateľmi zbraní po celom svete. Ich produkty sú známe najmä vďaka vynikajúcej spoľahlivosti, precíznemu spracovaniu či kvalitným materiálom. Ide o obľúbené zbrane vhodné najmä pre športových strelcov. V ponuke na Sebron Arms nájdete rôzne modely zbraní Grand Power. Okrem Grand Power Freya nájdete v našej ponuke zbrane Grand Power Stribog. Vybrať si môžete z klasických alebo limitovaných edícií, ktoré nikde inde nenájdete. Máte záujem o limitovanú zbraň Grand Power Stribog? Potom neváhajte a preskúmajte našu ponuku na Sebron Arms.

Grand Power Stribog – najnovšia edícia zbraní

Grand Power Stribog je jednou z najnovších prírastkov do rodiny Grand Power. Je to kompaktná samonabíjacia pištoľ kalibru 9mm, ktorá sa vyznačuje vysokou presnosťou a spoľahlivosťou. Čo však robí túto limitovanú edíciu na Sebron Arms špeciálnou?

Špecifické vlastnosti zbraní Grand Power Stribog

 • Dizajn a materiály zbraní: Grand Power Stribog v limitovanej edícii na Sebron Arms vyniká špeciálnym dizajnom a použitím vysokokvalitných materiálov. Každý detail zbrane je starostlivo premyslený a vyrobený s dôrazom na estetiku a funkčnosť.
 • Výkonnosť zbraní: S technologickými inováciami a presným spracovaním poskytuje Grand Power Stribog vynikajúcu výkonnosť na strelnici alebo pri športových streľbách. Zbrane sú zároveň spoľahlivé, ľahko ovládateľné a ideálne pre širokú škálu strelcov.
 • Limitovaná edícia zbraní: Na e-shope Sebron Arms nájdete bežne dostupné zbrane Grand Power Stribog, ale aj limitované edície zbraní. Preto je počet kusov obmedzený. Pokiaľ teda chcete byť exkluzívnym držiteľom zbrane Stribog, neváhajte a získajte jedinečný kúsok do svojej zbierky už dnes.
 • Príslušenstvo zbraní: Okrem zbraní nájdete v našej ponuke aj doplnkové príslušenstvo Grand Power, ktoré zahŕňa špeciálne popruhy, puzdra alebo iné príslušenstvo, ktoré robí túto edíciu ešte atraktívnejšou.

Limitovaná edícia zbraní Stribog na Sebron Arms

Na e-shope Sebron Arms nájdete rôzne modely a edície zbraní Grand Power Stribog, a to napríklad:

Okrem týchto zbraní nájdete na našom e-shope aj limitovanú edíciu zbraní GRAND POWER STRIBOG 9×19 SP9 A3S. Ide o limitovanú zbraň, ktorá bola vyrobená k príležitosti 20. výročia vzniku značky Grand Power. Jedinečný kus (6 z 20 ks) pre celý svet nájdete práve u nás. Táto zbraň je špecifická týmito vlastnosťami:

 • Kaliber: 9×19 Luger
 • Spúšťový mechanizmus: SA
 • Odpor spúšte: 2,7 kg
 • Celková dĺžka: 316/579 mm
 • Výška bez zásobníka: 204 mm
 • Šírka: 57/84 mm
 • Dĺžka hlavne: 114 mm
 • Hmotnosť bez zásobníka: 2350 g
 • Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: +53 / +68 / +91 g
 • Kapacita zásobníka: 10, 20, 30
Grand Power Stribog

Nakupujte kvalitné zbrane Grand Power STRIBOG na Sebron Arms

Grand Power Stribog v limitovanej edícii na Sebron Arms predstavuje spojenie elegancie, výkonnosti a exkluzivity. Svojím jedinečným dizajnom a vlastnosťami púta na seba pozornosť strelcov a zberateľov zbraní. Táto edícia nie je len zbraňou, ale aj umeleckým dielom, ktoré kombinuje špičkovú technológiu so štýlovým dizajnom. Pre tých, ktorí hľadajú jedinečnú zbraň, je Grand Power STRIBOG 9×19 SP9 A3S na Sebron Arms jednoznačnou voľbou.